Skip to content

O NAS

Czym się zajmujemy?

Spółka Vobisrent to opiekun mieszkań przeznaczonych na wynajem na rynku wrocławskim.  Naszym celem jest pomoc właścicielom nieruchomości w obsłudze związanej z wynajmem i zarządzaniem ich mieszkaniami. Kierujemy się  trzema zasadami “Bezpieczeństwo. Spokój.Czas.”. Chcemy wyręczać właścicieli mieszkań ze wszelkich niedogodności, które nierzadko napotyka się przy wynajmowaniu nieruchomości. 

Działamy etapowo

W sposób profesjonalny znajdujemy mieszkania oraz przeprowadzamy niezbędny remont. Dokładamy wszelkich starań aby mieszkanie sprawiało wrażenie ciepłego i przytulnego dla potencjalnego najemcy. Ogłoszenia przez nas wystawiane, przygotowywane są w sposób rzetelny. Kładziemy szczególny nacisk na kwestie wizualne tak, aby zdjęcia prezentowały wszystkie atuty mieszkań. Nasze działania w kolejnych etapach polegają na weryfikacji potencjalnych najemców, a następnie na przekazaniu im nieruchomości. W stały sposób utrzymujemy kontakt i regularnie dokonujemy kontroli mieszkań, zwalniając tym samym właściciela z obowiązków związanych z posiadaniem lokalu na wynajem (tj. wszelkie formalności, pobieranie opłat, rozliczanie mediów). W razie konieczności dokonujemy również windykacji na dłużnikach. Właściciele nieruchomości nie muszą także martwić się o ewentualne naprawy oraz o cykliczne odświeżanie mieszkań.

 

Kto korzysta z naszych usług?

Z naszych usług zarządzania najmem korzystają osoby przeprowadzające się do innego miasta lub zagranicę, inwestorzy, którzy kupują jedno lub więcej mieszkań na wynajem, jak i właściciele, którzy posiadają nieruchomości, ale zwyczajnie nie mają czasu lub ochoty się tym zająć. Często też do grupy naszych klientów należą właściciele mieszkań, którzy nie wiedzą jak zająć się wynajmem lub boją się konsekwencji związanych z nim, np.: strach przed dłużnikami, czy zniszczeniem mieszkania.

BEZPIECZEŃSTWO

Nasi klienci powierzając nam swoje mieszkania zyskują poczucie BEZPIECZEŃSTWA, zarówno finansowego, dzięki regularnym wpływom zysku bez ryzyka utraty płynności, jak i przede wszystkim świadomość, że ktoś stale czuwa nad ich nieruchomością i dba o ich interesy.

CZAS

Zyskują także cenny CZAS, który musieliby przeznaczyć na wszelkie czynności związane z wynajmem: remonty, odświeżenie mieszkania, szukanie i sprawdzenie potencjalnych najemców, a także te związane bezpośrednio z najemcą-  zgubienie kluczy, zepsuta pralka, brak internetu w mieszkaniu… To są sprawy, którymi my zajmujemy się codziennie. Wymagają sporo czasu, który właściciel zaoszczędzi.

SPOKÓJ

Część klientów najbardziej ceni sobie SPOKÓJ. Nie muszą zaprzątać sobie głowy, że w środku nocy coś się wydarzy. Nie muszą reagować na problemy najemców i usterki w mieszkaniu.

Nasza firma, chcąc wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów rynku nieruchomości  oferuje także działania z zakresu przygotowania tzw. gotowców inwestycyjnych. Nasze usługi są kompleksowe. Pomagamy w doborze odpowiedniej strategii inwestycyjnej:

  • wyszukujemy oraz pozyskujemy okazje inwestycyjne, 
  • organizujemy proces zakupu, 
  • zarządzamy remontem i przygotowujemy mieszkanie do najmu.  
  • Aby zapewnić najwyższy standard usług, współpracujemy z kancelarią prawną, brokerem ubezpieczeniowym, biurami rachunkowymi, architektami wnętrz , serwisem technicznym i ekipą remontową.

Każde z powyższych zagadnień będziemy stopniowo rozwijać w kolejnych postach. Postaramy się odpowiedzieć na nurtujące pytania naszych klientów. Chcemy aby przekazywane informacje były jasne i klarowne, dla naszych klientów, często nie związanych z branżą nieruchomości.