Skip to content

GOTOWCE INWESTYCYJNE

Budujemy bezpieczeństwo finansowe naszym klientom

Gotowiec inwestycyjny to najpewniejsza forma budowania bezpieczeństwa finansowego i dochodu pasywnego. Rosnąca wartość mieszkań i pewny zwrot z inwestycji skutkują, że zakup mieszkania na wynajem zyskuje na popularności wśród osób, które myślą o uzyskaniu wolności finansowej

 

VOBISRENT  pomaga osobom, które chcą kupić gotowca inwestycyjnego, ale nie mają odpowiedniej wiedzy, doświadczenia lub po prostu nie mają na to czasu. Najczęstszymi przeszkodami dla ludzi przed inwestycją w nieruchomości są kwestie związane z właściwym wyborem mieszkania, sprawami formalnymi oraz sprawnym przeprowadzeniem remontu. VOBISRENT zajmuje się wszystkimi etapami od wyboru do wynajmu mieszkania.

Proces przygotowujący zakup gotowca inwestycyjnego

Wyszukanie mieszkania pod wynajem

Przed rozpoczęciem procesu zakupowego przeprowadzamy z klientem wywiad. W zależności od kapitału lub celów inwestycyjnych wyszykujemy potencjalne inwestycje.

Analiza ROI

Następnie dla każdego mieszkania przeprowadzamy wycenę gotowca inwestycyjnego, potencjalny zysk oraz stopę zwrotu z inwestycji (ROI). Na podstawie tych danych wspólnie z klientem decydujemy się na wybór mieszkania.

Zakup mieszkania

VOBISRENT dzięki znajomości rynku może zagwarantować wynegocjowanie najlepszej możliwie ceny. Sam proces zakupowy dla naszego klienta ogranicza się jedynie do wizyty u notariusza. Wszelkie wynikające z tego obowiązki bierze na siebie nasza firma.

0 %
ROI

tyle wynosi przeciętna stopa zwrotu z długoterminową gwarancją czynszu z naszych gotowców inwestycyjnych

Remont oraz przygotowanie gotowca inwestycyjnego do wynajmu

Ekipa budowlana

Znalezienie dobrej ekipy to istna loteria, a nawet jak się uda to najbliższy wolny termin jest za półtora roku. Na szczęście VOBISRENT dysponuję zespołem profesjonalistów, którzy mogą od razu wejść do mieszkania. Gwarantujemy najlepsze wykonanie i wykończenie prac budowalnych

Dobór materiałów

Wielu inwestorów przygotowuje gotowce inwestycyjne tak, jak mieszkanie dla siebie bardzo często przeinwestowując. Bierzemy pod uwagę długoterminowy czas inwestycji i doradzamy jakich materiałów budowlanych użyć pod kątem estetyki, trwałości i ceny.

Czas to pieniądz

Zależy nam na jak najszybszym oddaniu inwestycji. Czas remontu to czas, kiedy mieszkanie nie zarabia, dlatego sprawdzona ekipa i dobra organizacja to klucz do sprawnie przeprowadzonego remontu

0
miesięcy

tyle trwa przeciętny remont generalny

 

z nami zrobisz go dwa razy szybciej

5000
Wyszukanie oferty
Wycena projektu
Finalizacja zakupu
10%
przygotowanie planu i wizualizacji mieszkania
oszacowanie kosztów poszczególnych etapów remontu i wyposażenia
wyszukanie wolnej ekipy remontowej
odbiór mieszkania po remoncie

Zarządzanie najmem gotowca inwestycyjnego

Zarządzanie najmem to specjalność firmy VOBISRENT. Jest to usługa kompleksowa, która polega na przejęciu przez naszą firmę wszelkich obowiązków z związanych z wynajmem mieszkania. Od umeblowania mieszkania, znalezienia najemców, cyklicznego odświeżania mieszkania do rozliczania osób wynajmujących.